svetla pre planétu Zem 🌍

Meditácia svetla pre planétu Zem

Posielanie svetla a energie Zemi a celému vesmíru

Meditáciu za účelom posielania pozitívnej energie do celého sveta robíme vždy, keď je spln a nov Mesiaca. Rovnako skvelý čas je na to aj letný a zimný slnovrat, ako aj čas, kedy sú deň a noc rovnako dlhé. Takýto prenos energie robíme vždy okolo 22:00 hod. (+/- 30 minút) a všetci ste srdečne pozvaní, aby ste sa k nám v tomto čase pripojili.

Po meditácii nám môžete napísať, čo ste pritom cítili alebo zažili. TU nás môžete kontaktovať alebo nám napísať na našu fanúšikovskú stránku na Facebooku. Ďakujeme!

Začiatok

  • Pohodlne sa posaďte a uvoľnite sa. Ak sedíte, ubezpečte sa, že sedíte pohodlne, inak vás môže začať bolieť chrbát alebo iná časť vášho tela a dostatočne sa nesústredíte! Najvhodnejšie je oprieť si chrbát o niečo. Ruky si položte uvoľnene na kolená a spojte palec s ukazovákom do polohy Gyan mudry. Je to najznámejšia meditačná mudra. Posilňuje našu schopnosť uvoľniť telo a sústrediť myseľ k úlohe meditácie. Povedzte si buď nahlas alebo iba v mysli nižšie uvedené mantry:

Óm namo narayana
Matka Zem je mojou matkou, Boh je mojím otcom a všetci tí, ktorí hľadajú svetlo, lásku a pravdu sú moja rodina.

K tomu si môžete pridať ešte tieto mantry:

OM, SÓ HAM alebo
Óm mani padmé húm alebo
Gayatri mantra

Meditácia svetla pre planétu Zem

Foto © somchaisom http://www.istockphoto.com I pmalenky

  • Potom sa sústreďte na svoje dýchanie, malo by byť pravidelné a rovnomerné. Urobte tri hlboké nádychy a výdychy. Nadychujte sa pomaly nosom a vydychujte pomaly ústami. Pri nádychu si predstavujte ako pozitívna energia do vás vchádza a pri výdychu ako negatívna energia z vás vychádza. Ešte raz. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami. Nadýchnite sa zhlboka nosom, vydýchnite ústami a pomaly zatvorte svoje oči…

  • Zaspievajte si 3-krát mantru Óm. Pri jej spievaní sa sústreďte na to, že táto vibrácia Óm smeruje do oblasti vašej adžňa čakry (6. čakra, v strede čela medzi obočím). Predstavte si ju vo forme svetla, ktoré sa začína rozprestierať v oblasti vašej tretej čakry. Najskôr ako maličká iskra a postupne sa toto svetlo zväčšuje stále viac a viac. S každým nádychom je stále intenzívnejšie. V oblasti vašej adžňa čakry je teraz nádherné žiarivé svetlo. Precíťte ho.

  • Teraz si predstavte ako sa toto svetlo zo stredu vášho čela rozširuje do celej vašej hlavy, napĺňa vaše srdce, celý váš hrudník a celé ruky. Je stále intenzívnejšie a intenzívnejšie. Precíťte toto svetlo v oblasti vášho srdca. Vaša hlava, hrudník a ruky sú naplnené žiarivým svetlom. Predstavte si, ako sa toto svetlo rozširuje ďalej do celého vášho tela. Predstavujte si, ako s každým nádychom prúdi do vášho tela svetlo a rozširuje sa stále viac a viac. Napĺňa vaše brucho, panvovú oblasť, nohy a celé chodidlá. Celé vaše telo je teraz naplnené žiarivým svetlom, ktoré je stále intenzívnejšie. Ste dokonalou svetelnou bytosťou. Celý žiarite a stali ste sa týmto svetlom.
  • Keď je celé mesto presvetlené, postúpte ešte ďalej a naplňte týmto svetlom celé Slovensko alebo štát, v ktorom sa práve nachádzate. Celé Slovensko je nádherne presvetlené a žiari. Postúpime ešte ďalej. Predstavte si ako sa toto svetlo rozširuje ďalej a napĺňa celú planétu Zem. Posielate svetlo našej planéte a napĺňate ju svetlom. Pošlite ho každej bytosti, zvieratám aj rastlinám. Naplníme svetlom aj Slnko a Mesiac. Keď je celá naša planéta naplnená svetlom, postúpime ešte ďalej. Naplníme týmto svetlom všetky planéty a celý vesmír. Všetko je naplnené žiarivým svetlom a my sami sme týmto svetlom. Vychutnajte si tento pocit a nechajte sa ním unášať vesmírom. Cítite nesmiernu harmóniu, pokoj a nekonečnosť.

  • Predstavte si ako teraz toto svetlo vyžarujete zo svojho tela von. Napĺňate ním celú miestnosť, v ktorej sa práve nachádzate. Precíťte to. Celá miestnosť je naplnená žiarivým svetlom. Teraz sa sústreďte na to, že týmto svetlom napĺňate celú budovu, v ktorej ste. Všetko v tejto budove sa napĺňa svetlom. Rozšírte toto svetlo ešte ďalej a naplňte ním celé mesto, v ktorom sa práve nachádzate. Pošlite ho do každej domácnosti, do každého jedného miesta.

  • Keď je všetko presvetlené a máte pocit, že stačilo, tak sa chvíľku sústreďte na to, ako túto vibráciu Óm vo forme svetla vdychujete naspäť do svojho tela. Načerpávate energiu z celého vesmíru. Potom sa opäť sústreďte na svoj dych. Urobte tri hlboké nádychy a výdychy. Nadýchnite sa zhlboka nosom, vydýchnite ústami. Ešte raz. Hlboký nádych nosom a výdych ústami. Zhlboka sa nadýchnite nosom, vydýchnite ústami, a pomaly otvorte svoje oči...

© Daghan-Malenky GmbH / Autorka Monika Slivová / Pavol Malenký

Tu nájdete ďalšie príklady na meditáciu.


Meditácia .MP3

Prvé meditácieMeditácia pre začiatočníkov aj pokročilých .mp3 je dlhá 17 minút a je vhodná najmä pre prvé meditácie.

Na začiatku je meditatívna gitara s úvodom, ktorý vysvetľuje, čo je to meditácia. Potom nasleduje druhá časť s ďalším gitarovým sprievodom s afirmáciami.

Afirmácie sú myšlienkové vzorce, prostredníctvom ktorých vytvárame naše každodenné pozitívne prežitky a upevňujeme nové pozitívne myšlienkové vzorce.

Potom nasleduje hlboká relaxácia s kolážou rôznych zvukov prírody... Užite si to! A krásne meditácie.

„Život človeka je to, čo z neho urobia jeho myšlienky.“

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu. Naučiť sa meditovať je veľmi ľahké. Nechajte sa len viesť.

V tejto meditácii je obsiahnutých 30 rokov našich skúseností s meditáciami, hypnózou a tranzom!

Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

Cítiš sa frustrovane, bez motivácie, bez energie alebo si pred syndrómom vyhorenia? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorému sa nevedome poddávame. Vďaka našim mnohým meditačným seminárom Ti môžeme pomôcť žiť svoj život v radosti, rovnováhe a harmónii so sebou samým.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2022 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona