Mágia úspechu

Biela mágia: Pričarujte si peniaze

Toto kúzlo na pritiahnutie peňazí vykonajte vtedy, keď očakávate peniaze, nie až potom, keď ste ich už minuli. Mágia a kúzlo na pritiahnutie peňazí, ktorým chcete získať peniaze, je iba jedným impulzom, aby si peniaze našli ku vám cestu. Rituál vám pomôže pritiahnuť peniaze. Privodí tým správnym ľuďom dobrú atmosféru, aby táto udalosť mohla nastúpiť. Ale musíte byť opatrní, aby ste uvideli tie správne príležitosti a využili ste ich.

Biela mágia Logo

Mágia peňazí a mágia na úspech

S týmto rituálom získate akúsi podporu pre tok peňazí. Ak ste v správny čas a na správnom mieste, kúzlo by sa mohlo splniť. Symbolicky to znamená, že ak budete hrať loto, tak sa na vás môže usmiať šťastie. Ak chcete vyšší plat, musíte mať pre to aj dobré dôvody. Platí, že rituál na pritiahnutie peňazí nie je žiadnym zbožným prianím, pretože pri tomto rituáli nemôžeme očakávať, že keď vyslovíme naše prianie, tak potom k nám budú zrazu prúdiť peniaze.

Ak sa jedná o peniaze, tak ide v skutočnosti o tieto témy: Po prvé ide o peniaze, veľa peňazí, a pocit ľahkosti a radosti, ktorý máte. O starosti a úzkosť, keď peniaze chýbajú. Mnoho ľudí si myslí, že keď hovoria pozitívne o peniazoch, tak by to už malo stačiť! Keď hovoríte o peniazoch a zároveň pritom pociťujete určitý strach, tak potom v skutočnosti nehovoríte k téme peniaze. A tento rozdiel je kľúčový, pretože prvý prípad peniaze priťahuje, kým druhý prípad drží peniaze od vás ďaleko.

Mágia peňazí

Prostredníctvom rituálov bielej mágie a voodoo rituálov vás môžeme energeticky podporovať, aby ste nielen ťažko a tvrdo pracovali, ale aby sa vám vaše úsilie aj oplatilo. Hovorte s nami!

Biela mágia Logo

Kúzlo s magnetom - biela mágia

Rituál pre peniaze


Ako prilákať zákazníkov do obchodu alebo nejakej spoločnosti.

Biela mágia: Kúzlo na pritiahnutie úspechu. Budete potrebovať:

Stacks Image 5827
2 čajové lyžičky vody
3 kvapky levanduľového oleja
Zapaľovač alebo zápalky
Pavučinu
Ihlu
Stacks Image 5931
Aroma lampu s čajovou sviečkou
7 bielych, žltých alebo zelených čajových sviečok
Zelený a žltý kus papiera o veľkosti 21 x 21 cm
Malý magnet
1 čajovú lyžičku medu

Pozadie
Je to neuveriteľné, až depresívne, človeka to dokáže poriadne nahnevať, keď služby, ktoré ponúkate, nebežia tak ako chcete, pretože nie je dostatok klientov. Tento rituál by mal podnietiť zvedavosť a prilákať potenciálnych zákazníkov, ktorí vstúpia do vášho obchodu alebo vašej firmy. Ale to všetko je len a len na vás, vašich službách a ponukách. To, aby si ľudia mohli pozrieť vaše ponuky je už polovičná cesta k úspechu. Ak ste urobili dosť, máte aj dobré ponuky, webové stránky, AddWords, a napriek tomu sa nič nedeje, tak je načase začať sa zaoberať bielou mágiou!


Tento rituál je založený na prastarých príbehoch. Každý vie, že med priťahuje včely. Tak isto by ste mali postupovať, aby ste prilákali aj svojich zákazníkov. Známa je tiež schopnosť pavúčej siete - chytiť korisť, pevne ju držať a nepustiť ju. Môžete využiť všetky prostriedky, aby ste prilákali vašich zákazníkov. Magnet priťahuje. Zelená je farbou bohyne Venuše, ktorá je zodpovedná nielen za lásku, ale aj za úspech a dobré obchody.

Vhodný čas na rituál:

Tento rituál vykonajte ihneď po nove Mesiaca v stredu alebo piatok.


Postup rituálu:
1.) Vytvorte okolo seba ochranný kruh zo soli. Dajte do aroma lampy vodu a olej a zapáľte v lampe čajovú sviečku. Pomocou ihly vyryte do každej čajovej sviečky panáčikov.
2.) Potom poukladajte čajové sviečky na sklenenú alebo kovovú podložku do kruhu okolo listu papiera. Teraz položte na papier magnet a povedzte:
"So silou severu teraz priťahujem,
dobrých klientov, veľa peňazí."

3.) Teraz dajte na magnet med, a povedzte:
"Ja a môj obchod, priťahujeme peniaze a úspech tak, ako med priťahuje včely!"
4.) Potom položte pavučinu na med a povedzte:
"Dobrí klienti a dobré peniaze zostanú so mnou. Peniaze sú dobré, ja som dobrý/-á a my sme spolu šťastní!"
5.) Zapáľte všetkých 7 čajových sviečok a pritom povedzte:
V noci vás vzývam sila a moc Merkúru a Venuše
pri tejto pavučine, mede a magnete, nech sa všetko dobre podarí!

6.) Keď všetky čajové sviečky dohoria, tak zabaľte použité materiály do papiera, a umiestnite ho niekde vo svojej kancelárii, obchode alebo podniku.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj úspech, radosť a pohodu!

Máš niekedy pocit, že sa veci dejú z nejakého zvláštneho dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia“! A naopak ľudia, u ktorých „všetko stroskotáva“? Veľkú úlohu tu zohrávajú podvedomé procesy, ako aj karma a energia! Vieme Ti energeticky pomôcť dosiahnuť tvoje ciele, riadiť zmeny tak, aby si patril k tým, čo majú „viac šťastia“.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona