Biela mágia

Viera sama o sebe je uzdravujúca

Dobrá nálada, nádej a viera sú dôležitou súčasťou zlepšenia zdravia. Naše poznatky sa s rastúcim vývojom ľudstva stávajú stále viac a viac rozsiahlejšími, ale aj vzhľadom k individuálnym vedomostiam, prevažuje ešte aj dnes viera. V našich životoch máme toho veľa pod kontrolou a pre rituály na zlepšenie zdravia je vhodné, tak ako aj pre ľudskú psychiku, že všetko tu má svoj zmysel a poriadok. Že všetky problémy sa môžu prostredníctvom našej činnosti a videním niečoho vyššieho zmeniť k lepšiemu, a všetko sa môže stať odznovu.

V nič neverím! Ja verím len tomu, čo vidím! Takéto niečo nemožno brať vážne. To, že z nás po smrti nič viac nezostane, len kosti, je len taká myšlienka. Nie je to síce nič upokojujúce, ale viera.

Biela mágia Logo

Zdravie

Mágia zdravia

Odporúčania pre zdravie uvedené na tejto webovej stránke nenahrádzajú návštevu lekára! Obsah webovej stránky slúži výhradne iba na informačné účely. Meditácie a užívanie doplnkov výživy je na vlastné nebezpečenstvo a na vlastné riziko. Nezodpovedáme ani priamo ani nepriamo za škody akéhokoľvek druhu, ktoré boli spôsobené informáciami, ktoré sú tu uvedené.

To vysvetľuje ako sa vyrovnať sám so sebou, ale ešte prospešnejšie by bolo, mať vysvetlenie pre svoju vlastnú existenciu! Ľudia, ktorí takto negatívne zmýšľajú, nevidia v živote žiadny zmysel. Je to spôsobené ich chorobami! Stratili všetku nádej a vieru. Ako takí, ktorí sa vo viere a nádeji postavia príčine.

Zistíme, aké sú príčiny vašej choroby a pomôžeme vám nájsť cestu k telesnému a duševnému zdraviu. Kontakt.

Sme zázrakom prírody, existujú rôzne liečivé pramene, z ktorých môžeme čerpať energiu. Zdravé jedlo, prirodzený pohyb, hlboké dýchanie, liečivé rastliny, rovnako ako aj pozitívne myslenie. Myšlienka je vždy ako prvá.

Keď niekto hľadá zdravie, najskôr sa ho spýtaj, či je pripravený odstrániť príčiny jeho choroby, a až potom mu môžeš pomôcť. Sokrates

Biela mágia: Zdravie

Či už si myslíte, že to zvládnete, alebo si myslíte, že to nezvládnete, v obidvoch prípadoch, máte pravdu.

Mali by sme využiť príležitosť na to, aby sme si verili: Myslite si, že ste niečo viac ako toto telo, v ktorom žijete! Za vami je veľká inteligencia, ktorá vie, čo má robiť, aby ste sa uzdravili! Usilujte sa o posilnenie moci vášho vedomia, otvoriť to skryté vo vás, a naučte sa vidieť a používať toto spojenie v "lietajúcom" stave vášho života.

Radosť, smiech a veselosť podporuje zlepšenie zdravia. Vyskúšajte to s jogou smiechu! Dobrá nálada tiež ovplyvňuje náladu. Môžete si ju vytvoriť. Dobrý prístup posilňuje imunitný systém. Meditácia pomáha prekonať strach, aby sme mu dokázali čeliť umierneným spôsobom.

Zdravie

Biela mágia

Preto by ste mali používať svoje myslenie na to, aby ste sa dostali na posilňujúce a liečivé úrovne, ktoré nás obklopujú, a taktiež na úroveň rastlín a kryštálov, a úroveň veľkého alebo malého rytmu. Môžeme zapojiť naše vnútorné videnie, ktoré nám môže poskytnúť informácie o príčinách ochorenia. Meditujte jednoducho len pár týždňov, a snažte sa pocítiť zmenu. Skúste si vypočuť niekoľko duchovných audioknižiek. Napríklad od Eckharta Tolleho, Dona Miguela Ruiza alebo Neala Donalda Walscha. Do nášho vedomia môžeme dokonca vysielať určité obrázky.

Taktiež myslite na to, že splnenie vašej úlohy je silným podnetom k tomu, aby ste sa stali zdravými a šťastnými. Odrazu má váš život zmysel. A to vždy! Nájdenie si šťastie-prinášajúcej úlohy v živote je vecou pre každého z nás. Ale musíte zistiť, čo to je! V hlbokej meditácii získate jasnosť. Keď zistíte, že je to ťažké, pokúste sa jednoducho si predstaviť, čo by ste robili, keby peniaze neboli pre vás žiadnym problémom. Čo keby ste mali na konte 300 miliónov EUR!? Čo by ste robili!?

Ako mágia funguje v reálnom živote

Biela mágia

V súčasnosti mnoho moderných ľudí nechápe správne mágiu. Mnohí z nich majú nereálne očakávania alebo predstavy, ktoré pravdepodobne pochádzajú z filmov a kníh. V nich mágia pôsobí okamžite a má zázračné účinky. Mágia je prírodná sila, a aj pracuje ako prírodná sila. Príroda je zázračná, bezosporu, ale ani ona nemôže stvoriť dieťa za jediný deň. Je treba deväť mesiacov, kým je dieťa schopné sa narodiť tak, aby nemalo problémy a zdravotné ťažkosti...

Preto by som sa s vami chcela podeliť o jeden praktický príklad, ako mágia funguje v praxi. Moja dcéra mala zdravotný problém, ktorý bolo treba riešiť chirurgickým zákrokom. Nebolo to nič komplikované, ale mohlo to byť bolestivé. Ako som premýšľala o magickom riešení, zrazu som pocítila, že sa ku mne priblížil jeden Duch a chcel sa so mnou rozprávať. Cítila som, že má istú moc, tak som ho počúvala. Odporučil mi veľmi zaujímavý liečebný rituál s modrými sviečkami. Ako protislužbu chcel len nejaké sladkosti, ktoré som chcela dnes zjesť. Tak som mu obetovala svoje sladkosti, a ja som v ten deň nemala žiadne. Urobila som jeho rituál a čakala na výsledok. Niekoľko dní prešlo a nič sa nedialo. Pomyslela som si, že v konečnom dôsledku nebol rituál úspešný. Preto som sa rozhodla viac nečakať a išla som za lekárkou. Prebehol zákrok. Bolo to veľmi rýchle, bez akýchkoľvek problémov. Moja päťročná dcérka neplakala – nekričala, dokonca nemala ani náznaky bolesti.

Mágia v reálnom živote

Ako som išla domov, zrazu som TO pochopila. Duch bol silný, rituál bol úspešný! Nestalo sa to tak ako som si myslela (že by sme nemuseli navštíviť chirurga), ale stalo sa to iným, veľmi efektívnym a úspešným spôsobom! Neboli žiadne komplikácie a od toho dňa moja dcéra nemá žiadne problémy.

Tu si prečítajte viac o magických rituáloch a magických analógiach.

Biela mágia Logo

Čo nás uzdraví?

Biela mágia

Biela mágia Voodoo Liečenie

Viera v seba samého a vo Vyššiu silu. "Ja som viera!" To nám dáva silu bojovať ďalej.

Jasnosť a rovnováha prebúdzajú naše vlastné sily. Ja som tá rovnováha.

Nikto nie je sám! Aj v ťažkých časoch, sú anjeli a Boh s vami! Zistenie, že človek miluje a je milovaný, nám pomáha opäť sa postaviť na nohy

Choroby sú vždy znamením toho, že v našom živote je narušená rovnováha. Aplikujte sebapozorovanie a meditácie! Ako je to so spánkom, jedlom, cvičením a so stresom vo vašom živote? Nehľadajte ospravedlnenia a výhovorky, prečo nemôžete niečo urobiť! Vždy existuje nejaká možnosť zmeniť niečo na pozitívne! Človek by sa mal vždy snažiť nájsť rozdiely medzi telom, mysľou a dušou, medzi srdcom a rozumom, a tak priniesť dušu do rovnováhy.

Dôležité je, aby aj rodina, ktorá je bez problémov prevzala zodpovednosť. Skutočnosť, že človek je milovaný a potrebný, že je dôležitý pre ostatných! Či už sa jedná o partnera, príbuzného alebo domáce zvieratko. Ale môžete tiež slúžiť: "Boh je môj otec, matka Zem je moja matka, a všetci dobrí ľudia a živé bytosti sú moja rodina! Je dokázané, že umierajúci je schopný predlžovať smrť, až pokým sa neobjaví milovaná osoba.

Kontakt.

Biela mágia: Mágia sviečok na zlepšenie zdravia

Účel:
Na podporu procesu liečenia a poskytnutie energie do poblematických miest na tele.

Súvislosti:
Tento rituál mi nadiktovala jedna Bytosť a robí proces uzdravovania rýchlejším a bez komplikácií. Pozor! Neupúšťajte od modernej medicíny, dodržiavajte pokyny lekára a lekársku starostlivosť. Vďaka tomuto kúzlu, bude liečba účinnejšia a veci budú pracovať pre vás.

Čo budete potrebovať:
1. Dve modré sviečky
2. Zápalky
3. Obeť v podobe sladkostí, orieškov a pekného ovocia
4. Ostrý predmet (klinec, rydlo)
5. Malú misku alebo tanierik

Najlepší čas:
Najlepší čas na vykonanie tohoto rituálu je pondelok pri cúvajúcom Mesiaci.

Pokyny k rituálu:
1. Urobte magický kruh. Zoberte obidve modré sviečky. Na prvú sviečku vyryte s klincom meno Boha alebo Božstva, ktoré môže liečiť, napríklad Ježiš alebo Loco. Na druhú sviečku vyryte meno chorého.
2. Zapáľte obidve sviečky a požiadajte liečivé sily o pomoc. Ponúknite obeť. Pomodlite sa za zdravie chorej osoby, vizualizujte si ju tak silnú ako je to možné, ako vyliečeného pacienta, ako šťastného/šťastnú v obnovenom zdraví a plnej sile.
3. Počkajte, pokým sa natopí vosk z oboch sviečok. Vezmite prvú sviečku a nalejte vosk do misky. Zoberte druhú sviečku a tiež z nej odlejte vosk do misky. Povedzte: „Ako sa zlial vosk z oboch sviečok v jedno, liečivá sila Ježišova a od Loca a meno chorej osoby sa stávajú jedným.“
4. Počkajte, kým vosk nestuhne. Vezmite ho, pokiaľ je ešte teplý a dotknite sa ním tej časti tela, kde je problém alebo ochorenie. Vizualizujte si, ako liečivá energia z vosku prúdi do tela.
5. Ak pocítite, že už stačí, ukončite rituál a zrušte magický kruh. Potom nechajte sviečky dohorieť. Po rituáli choďte do prírody a zakopte vosk do zeme. Svoj zámer odovzdajte a nechajte vyššie sily pracovať svojim vlastným spôsobom.
6. Chorá osoba by mala byť pri rituáli prítomná. Ak to nie je možné, tak priložte chorému vosk na postihnuté miesto po rituáli.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

Cítiš sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? Ľudia veľmi často v takýchto situáciách automaticky siahajú po liekoch. Paradoxne lieky častokrát problém iba zhoršujú. Pomôžeme Ti prekonať tieto zdravotné problémy – a to bez použitia zázračných prostriedkov, či tabletiek.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona