Biela mágia

Čo je sigil?

Sigil (pochádza z latinského slova "siggilum", čo znamená "pečať, znak", alebo z hebrejského slova "seagull", čo znamená "slovo, čin alebo prvok s duchovným účinkom") je symbol, ktorý nám pomáha prejaviť naše prianie. Pre magické účely sa môže jednať o znak alebo obrazec, ktorý reprezentuje našu túžbu a obsahuje jej podstatu.

Biela mágia Logo

Základy sigilovej mágie

Praktické použitie

Sigilová mágia zahŕňa niekoľko krokov. Aby bola úspešná, musíte venovať náležitú pozornosť všetkým krokom: 1. Definícia priania, 2. Vytvorenie sigilu, 3. Práca so sigilom (magické nabíjanie sigilu energiou), 4. Finálne splynutie (prenos sigilu do podvedomia).

1. Ako definovať svoje prianie? Je veľmi dôležité venovať pozornosť správnej definícii toho, čo skutočne chcete. Dobrá definícia je stručná, jasná a pozitívna. Nehovorte o tom, čo nechcete! Hovorte o tom, čo chcete, o vašom vytúženom výsledku!

2. Ako vytvoriť sigil? Ponúkame vám tu dve jednoduché metódy, ako si vytvoriť svoj sigil. Neexistuje žiadny "dobrý" alebo "správny" spôsob, ako ho vytvoriť. Takže, nemôžete ho vytvoriť "zle" alebo "nesprávne"! Musíte len nasledovať svoje pocity, svoju intuíciu.

Sigilová mágia
Biela mágia Logo

Metóda 1:

Pre ľudí, ktorí uprednostňujú prácu so slovami.

Napríklad, chcete uspieť v nejakej situácii a rozhodnete sa, že kľúčové slovo pre vaše želanie je slovo "ÚSPECH". Prvým krokom je vyškrtnúť písmená, ktoré sa vyskytujú v danom slove dvakrát, to znamená, že budeme pracovať s písmenami Ú S P E a CH (v našom príklade nie sú žiadne písmená uvedené dvakrát, preto nám zostalo celé pôvodné slovo). Následne skombinujeme zostávajúce písmená do nejakej podoby, tak ako to pociťujeme za "správne" a "pekné". Pozrite sa na prácu s písmenkami na obrázku.

Ak potrebujete opísať vaše želanie viacerými slovami, nepoužívajte formuláciu : ”Ja chcem…”! Ja chcem totiž v jazyku Sveta znamená, že niečo nemáte/že máte niečoho nedostatok, a že chcete v tomto stave zotrvať! Vždy by ste mali svoje želania formulovať v prítomnom čase a začínať ich: ”Ja som…"

Sigil Kľúčové slovo

Metóda 2:

Pre ľudí, ktorí uprednostňujú prácu s obrázkami.

Budeme opäť pracovať so slovom "ÚSPECH". Budete potrebovať niekoľko listov papiera a pero. Prvý krok je upokojiť sa, takže si sadnite a relaxujte. Sústreďte sa čo najsilnejšie na svoje želanie. Teraz zatvorte svoje oči. Zoberte pero. Nechajte vašu ruku blúdiť po papieri, bez vašej intervencie (automatické kreslenie). Robte to dovtedy, kým nepocítite, že treba skončiť. (Viď obrázok č. 1.) Následne znovu relaxujte, uvoľnite sa ešte viac, a sústreďte sa na svoje želanie. Potom sa pozrite priamo na papier. Čo je úplne prvý tvar alebo prvá časť/vec, ktorá upúta vašu pozornosť? Zvýraznite ju. (Viď obrázok č. 2.) Potom tento tvar/časť/vec prekreslite na nový papier. Pozrite sa na to a "opravte to" tak, ako to považujete za správne. (Viď obrázok č. 3). Môj sigil sa zmenil na osobný symbol s významom, ale nie je to nevyhnutné. Niekedy je lepšie nechať ho vo forme príjemného tvaru tak, že čoskoro zabudnete na jeho význam…

sigil1
sigil2
Dokončený sigil

3. Ako nabiť sigil energiou? Vytvorením sigilu naša práca nekončí. Musíme s ním pracovať ďalej, inak to nebude mať žiadny zmysel! Položíme tento sigil na nejaké viditeľné miesto tak, aby sme ho mohli vidieť čo najčastejšie. Nesnažte sa zapamätať si váš zámer vždy, keď sa pozriete na sigil! V skutočnosti naň musíte zabudnúť! Najlepší spôsob, ako ho nabiť, je precítiť ho. Precíťte emócie víťazstva. Ako by ste sa cítili, keby sa vaše želanie splnilo práve teraz? Precíťte tento výsledok zakaždým, keď sa pozriete na sigil.

4. Ako spojiť sigil so silami podvedomia? Slová a logika nemôžu preniknúť do vášho podvedomia. Skutočnosť je taká, že keď do tohto procesu zapojíte aj myseľ, tak dosiahnete opačný účinok - nemôžeme uveriť tomu, čo neprežívame v prítomnosti a kanál k nášmu podvedomiu je preto zatvorený.

Na druhej strane, naša iracionálna časť chápe obrazy a pocity a nestará sa o to, či je niečo “skutočné/možné” alebo nie je. Spôsob je jednoduchý: vytvorte obraz za pomoci mysle a potom zabudnite na jeho význam, takže myseľ nemôže viac zasahovať. Aktivovať sigil znamená, dovoliť obrazu vstúpiť do našich hlbších úrovní a pracovať tam! Najlepší spôsob, ako to urobiť, je v tranze, alebo v meditácii. Meditácia a uvoľnený stav by nám mali pomôcť zastaviť logické myslenie a nechať sigil pracovať.

Po ukončení tohto procesu, pozorujte situáciu. Keď máte pocit, že účinok sa blíži, nechajte sigil odísť. Môžete ho napr. spáliť a popol zahrabať pod nejaký silný strom, alebo nechať vietor, aby ho odvial do sveta…

V bielej mágii je možné prostredníctvom astrálnych ciest nájsť prístup do duchovného sveta, za účelom získania informácií a ovplyvnenia skutočnosti na základe toho, ako s týmito informáciami naložíte (napríklad rituálmi alebo obetami).

Máte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie alebo neviete, čo by ste mali v súčasnej situácii robiť? Využite naše dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme vám!

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Slavka Stresnakova I Pavol Malenky

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona