Biela mágia a veštenie

Vnútorné postoje a očakávania

Veštenie a jasnovidectvo: Každý sa môže naučiť veštiť. V športe existujú značné rozdiely medzi športovcami, ktorí šport berú ako svoj koníček a profesionálnymi športovcami. Len veľmi málo ľuďom sa podarí dosiahnuť svetový rekord. To platí aj pre umenie veštenia. Amatérsky športovec môže trénovať s cieľom, aby zlepšil svoje výkony. Amatérsky remeselník môže cvičiť a tým zlepšovať svoje zručnosti.

Biela mágia Logo

Veštenie

Každý človek môže v sebe objaviť jasnovidecké schopnosti a pomocou pravidelných cvičení ich zdokonaľovať. Samozrejme, z amatérskeho športovca sa iba v najvýnimočnejších prípadoch stane svetový rekordman, aj keď ešte ťažko trénuje. To platí aj pre umenie veštenia. Taktiež ani najintenzívnejšie cvičenie neurobí z amatérskeho veštca žiadneho Nostradamusa, napriek tomu sa oplatí, svoje vlastné intuitívne schopnosti rozvíjať a objaviť veštca v sebe samom. To vedie v každom prípade k poznaniu seba samého a môže byť pre vás v bežnom živote veľmi užitočné.

Predpovede sú spočiatku založené na vašich vlastných skúsenostiach, z ktorých ste sa učili. K tomu sa pridávajú aj vaše intuitívne schopnosti ako rozpoznávate ľudí.

A celkom konkrétne veštenie znamená: Musíte sa pokúsiť, prebudiť vo vás vaše skryté poznatky. Informácie, ktoré dostanete, vyplývajú z kombinácie poznatkov a intuície.

Veštenie, Vykladanie kariet, Predpovedanie budúcnosti: Kontakt


Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania. Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť. .

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Voodoo Veštenie

Veštenie s:

Runy

Význam runového orákula

Meditácia runy

Vykladanie kariet

Veštenie so žolíkovými kartami

Veštenie Pomoc

Voodoo Obi Orákulum

Veštenie voodoo

Voodoo mágia

I-ťing

Významy i-ťingu

Meditácia Mágia

Tarot

Významy & Vykladanie kariet

Mágia Tarot

Cigánske karty

Významy

Burnout Liečba
Biela mágia Logo

Veštenie. Vonkajšia a vnútorná rovnováha:


Prastarý ezoterický poznatok hovorí, že vonkajšia rovnováha vedie ku väčšej vnútornej rovnováhe a naopak. To znamená, že: Ak dokážete dať vaše blízke okolie do stavu rovnováhy, dokážete nastoliť aj rovnováhu vo vašom vnútri. Ak odstránite neporiadok okolo vás, docielite vnútornú harmóniu.

Zaujmite uvoľnenú, pohodlnú polohu. Dýchajte pokojne. A predstavujte si, vaše priania a želania, ktoré sú pre vás dôležité. Pozitívne veštenie znamená tiež, vytváranie si vlastnej budúcnosti silou svojich vlastných myšlienok. Čím jasnejšia je živá predstava vášho priania alebo želania, o to pravdepodobnejšie je skutočné dosiahnutie tohto cieľa


Mágia Veštenie

Veštenie, Vykladanie kariet, Predpovedanie budúcnosti: Kontakt

Biela mágia a veštenie

Zamerajte svoju pozornosť na vaše blízke okolie. Rozpoznáte, kde môžete zmenou upraviť maličkosti, aby ste sa cítili lepšie.

Začnite v malom: Odstráňte všetko, čo vám nerobí dobre. Napr. porozprávajte sa so svojou susedou, ak nemáte dobré vzťahy. Osloboďte sa od hádok. Tak môžete zmeniť vaše bezprostredné okolie, a len týmto spôsobom docielite príjemnú harmóniu okolo vás.

Sústreďte sa na svoje priania, poriadok a pokoj, a vaše želania uskutočnite. Zažijete, ako sa môžete vašou vôľou dopracovať k zmenám – nie čarami a čarovnou paličkou, ale svojou vlastnou silou. Zistíte, že váš život môžete sami zmeniť. Pocítite, ako vaša duchovná sila umožňuje lepšie podmienky pre váš lepší život.

Uvedomíte si, že môžete aktívne meniť veci. Prestaňte hľadať vinu u iných za nepríjemné situácie, ktoré narúšajú váš osobný rozvoj. Vytvoríte si tak celkom osobné prostredie podľa vašich prianí a želaní a uvidíte, ako sa vám spĺňajú aj tie želania, ktoré siahajú až ďalej do budúcnosti.

Koncentrujte sa na silu svojej vôle, teda na začiatku na vaše blízke okolie a predovšetkým na seba samého. Buďte k sebe úprimný a uvidíte, čo vám prekáža, akých chýb a nedostatkov ste sa dopustili. V ktorých prípadoch konáte nesprávne?

Zmeňte vaše bezprostredné okolie a vaše vlastné správanie a sami uvidíte, ako sa všetko začne meniť vo váš prospech a ako sa vaše pozitívne predstavy o budúcnosti stanú skutočnosťou. Vnuknutie, je jedným z najstarších odborných pomenovaní pre veštenie a tento pojem je odvodený z latinského slova divinus = Božský.

Nikdy by ste však nemali veštenie zneužívať ako zábavku na skrátenie si voľných chvíľ, práve naopak, mali by ste k tomuto celé tisícročia starému umeniu pristupovať vždy s rešpektom a úctou.

Bože, daj mi pokoj, aby som prijal to, čo zmeniť nemôžem, odvahu, aby som zmenil to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som vedel odlíšiť jedno od druhého.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o vešteckú konzultáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a jasnosť!

Máš problém urobiť rozhodnutie? Nevieš, aký by mal byť Tvoj ďalší krok alebo aké následky bude mať Tvoje konanie? Pomôžeme Ti nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme Ťa sprevádzať v procese rozhodovania. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona