Jasnovidectvo

Veštenie

Pri veštení sa nedá nič vynucovať. Nájdite si potrebné ticho a uvoľnenosť, v ktorej dokážete vnímať svoj vnútorný hlas. Možno z toho budete mať pocit, že je to veľmi zložité, nakoľko sme obklopený hektickou dobou v ktorej je všetko veľmi hlučné a v ktorej zabúdame na „skutočné načúvanie“. Ale aj v tejto hektickej dobe je možné nájsť pokoj a odpočinúť si, tak ako skala pri vlnobití. A v tomto pokoji nájdete cestu, na ktorej sa môžete ponoriť do svojho vlastného „JA“.

Biela mágia Logo

Veštenie Jasnovidectvo

Biela mágia

Ale bohužiaľ v zhone každodenného života zachytávame aj veľa nepríjemných dojmov, a preto svoje veštecké predtuchy už často vôbec nevnímame. Ide v prvom rade o to, aby sme sa dostali znovu do kľudu, zbavili sa rušivých vplyvov a začali počúvať svoj vnútorný hlas. To všetko sa dá nacvičiť.

Zmenený pohľad na vec ovplyvňuje aj pohľad do budúcnosti, ktorý sa v každom prípade tiež počíta ku bielej mágii. Pohľad do budúcnosti nám dovoľuje rozvíjať magické stratégie tak, aby sme obrátili našu šikovnosť pre dobro veci. Praktiky bielej mágie napomáhajú trénovať aj našu intuíciu. Vieme skôr a jednoznačnejšie, čo dokáže s našimi blízkymi pohnúť, čo skrývajú a v čo dúfajú, nakoľko my sa vieme pozrieť hlbšie a nimi predstierané masky už nie sú žiadnymi prekážkami.

Veštenie, Vykladanie kariet, Predpovedanie budúcnosti: Kontakt


Veštenie a jasnovidectvo: Cvičenie


Nájdite si pár minút pre seba, tak aby vás nikto nerušil. Uvoľnite sa a premýšľajte: Ako doteraz prebiehal váš život? Urobili ste v poslednom čase nejaké dôležité rozhodnutia? Alebo sa pred nimi ešte len nachádzate? Ako môžu tieto rozhodnutia ovplyvniť váš budúci život? Predstavte si, že stojíte na nejakej križovatke. Pred vami sa nachádza veľa ciest. Len vy sa môžete rozhodnúť, ktorou cestou sa budete uberať a ako to bude ďalej pokračovať vo vašom živote.


Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Veštenie Jasnovidectvo

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Buďte odvážny! Dokážte, že máte fantáziu. Predstavujte si najrozličnejšie scenáre vašej budúcnosti. Vcíťte sa do toho, ako by ste sa mohli cítiť v tejto alebo inej situácií. Môžete si vybrať, ktorou cestou sa chcete ďalej uberať.

Vaše najvnútornejšie pochopenie vás samých, kým vlastne ste, je neoddeliteľnou súčasťou vášho vnútorného pokoja. Keď stratíte kontakt so svojím vnútorným pokojom, stratíte kontakt aj sám so sebou.

Biela mágia Logo

Veštenie, jasnovidectvo a vnuknutie:

nábožensko - duchovné umenie

Veštenie

Existujú najrozličnejšie spôsoby veštenia. Nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob veštenia, všetky majú jeden spoločný cieľ: Otvárajú nám dvere do zabudnutej a potlačovanej reality. Ak sa k tejto inej forme reality priblížite, majte prosím na pamäti: Vo všetkých kultúrach a náboženstvách sa nachádzajú určité formy veštenia a vždy majú nábožensko-duchovnú podstatu.

  • Dôkladne sa pripravte predtým, ako začnete s vlastným predpovedaním budúcnosti. Informujte sa o rôznych metódach veštenia a venujte im potrebný čas.

  • Intuitívne sa rozhodnite pre tú metódu, ktorá vám je najpríjemnejšia. Predtým ako začnete pracovať, mali by ste si vami zvolenú metódu dôkladne preštudovať.

  • Odporúča sa nájsť si pokojné miesto, na ktorom vás nebude nikto rušiť. Zvedaví alebo dokonca škodoradostní pozorovatelia sú všetkým iným, než dobrým predpokladom pre umenie veštenia. Pracujte na kľudnom a pre vás pokojnom mieste, na ktorom môžete v pokoji rozjímať a ponoriť sa do seba, keď chcete predpovedať budúcnosť.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o vešteckú konzultáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a jasnosť!

Máš problém urobiť rozhodnutie? Nevieš, aký by mal byť Tvoj ďalší krok alebo aké následky bude mať Tvoje konanie? Pomôžeme Ti nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme Ťa sprevádzať v procese rozhodovania. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona