Runa dňa

Runy Online

Toto je odpoveď na vašu otázku:

Runa Mannaz

1. MANNAZ – VLASTNÉ JA:

V našom „vlastnom Ja“ sa nachádza tajomstvo božského. Dôležité je, aby ste sa pokúsili správne rozpamätať na minulosť. Nič nepredstierajte! Nesťažujte sa na minulosť! Premýšľajte a zistite, kde sa nachádzajú skutočné problémy. Niekedy potláčame bolestné problémy len zdanlivými pseudo-problémami, aby sme nemuseli myslieť na to, čo nás skutočne trápi. Neodmietajte cudziu pomoc, ak to s vami myslia úprimne. To vycítite svojou intuíciou. Všetko o runách.
Runa Gifu

2. GIFU - PARTNERSTVO:

V partnerstve sa nachádza kľúč k vnútornému mieru. Nenechajte sa nikým ovládať, ale ani nikoho neutláčajte! Dar vás posunie ďalej. Myseľ (porozumenie, logika) a pocity sa môžu vzájomne dopĺňať. Pocit sebavedomia môže rásť. Len vtedy, ak ste dosť silnou osobnosťou, dokážete byť dobrým partnerom. Buďte ústretový, venujte sa záujmom a prianiam človeka, ktorý vám je blízky. Nezabúdajte ani na celkom výnimočné partnerstvá: Patria sem nie vždy logicky pochopiteľné partnerstvá, ktoré sa nachádzajú medzi vašim pochopením, ktoré je spojené so zemou a vašim intuitívnym úsudkom. Existujú teda partnerstvá, ktoré sa nedajú vysvetliť logickým rozumom, ale len intuíciou. Všetko o runách.
Runa Fehu

3. FEHU – ODMENA:

Bohatstvo a vplyv vyviera z prameňa, z ktorého môžete čerpať. Ale pozor: Chráňte sa pred mocou! Hojnosť vám je k dispozícii buď v obchodno-finančných vzťahoch alebo v osobnom živote. Klíčia vo vás dobré nápady. Počúvajte váš vnútorný hlas! Šťastie veľmi nepokúšajte. Mohlo by sa inak premeniť na smolu. Prichádzajú príležitosti na vzostup a rast. Všetko o runách.
Runa Othalaz

4. OTHALAZ - ODLÚČENIE:

Minulosť sa prejavuje a ovplyvňuje prítomnosť. Je na čase zbaviť sa starých záťaží. Vzdajte sa starých návykov – napríklad fajčenia. Teraz je na to vhodný čas. Niekto niečo zdedí, materiálne alebo duchovne. Možno prídete k peniazom. Alebo spoznáte zmysel svojho života. Môžete dosiahnuť to, čo sa iným pred vami nepodarilo. Alebo môžete pokračovať v tom, čo niekto iný začal, ale nedotiahol to do úspešného konca. Všetko o runách.
Runa Uruz

5. URUZ - SILA:

Začína nový cyklus. Niečo sa obnovuje, rastie a zväčšuje. Ťažkosti sa zmierňujú, choroby sa liečia. Nekritizujte sa. Ste vitálnejší, ako si myslíte. Priznajte si vašu silu a šikovnosť! S dobromyseľnosťou a schopnosťou vcítiť sa do iných dosiahnete oveľa viac ako hrubou silou. Využívajte svoju energiu, ale rozhodne nie na povrchné veci. Použite vašu silu na to, aby ste sa ďalej rozvíjali! Stúpate nahor. Všetko o runách.
Runa Perth

6. PERTH - INTUÍCIA:

Na ťah prichádza náhoda. Počúvajte svoju intuíciu a rozpoznajte, čo vám chce byť odovzdané. Akceptujte to. Potom z toho môžete urobiť len to najlepšie. Zostaňte pokojní a uvoľnení. Nič neurýchľujte a nepodstupujte žiadne riziko! Na vašej životnej ceste vás čaká úspech. Musíte sa ale naozaj uberať vašou skutočnou cestou. Aký má mať priebeh, to viete z vášho najhlbšieho vnútra. Nič si nenahovárajte! Nevydávajte sa však na cestu s najmenšími prekážkami. Na jednej strane to môže byť oveľa pohodlnejšie, ale nedovedie vás k cieľu. Všetko o runách.
Runa Nauthis

7. NAUTHIS - BOLESŤ:

Príležitostne pociťujeme bolesť, keď si uvedomíme, že sme nasledovali nesprávne ciele, ktoré skutočne neboli hodné našej námahy. Naučíte sa vidieť to, čo skutočne chcete. Ruky zväzujúce putá budú preťaté, namáhavé prekážky odstránené. V živote sa môžete dostať úplne dopredu, aj keď to nebude vždy ľahké. Musíte stáť na vlastných nohách. Robte len to, čo naozaj chcete, nie to, čo vám módne trendy a vaši blízky nanucujú. Dostanete to, čo vám skutočne chýba. Všetko o runách.
Runa Ingaz

8. INGAZ – MÁRNOSŤ:

Márna, pomyslíte si, bola vaša námaha. Ale mýlite sa! Nevzdávajte sa príliš skoro, pretože čoskoro uvidíte, že prekážky, ktoré sa zdali byť neprekonateľné, pomaly zmiznú. Ťažké úlohy vyzerajú pre niektorých zúfalo. Naberte odvahu! Zvládnete to! Je možné, že prežívate ťažké obdobie, ale pomaly sa stráca. Aj tak je to zbytočné, šepká vám váš vnútorný nepriateľ vždy znova a znova. Nepočúvajte ho! Ak budete vytrvalí a trpezliví, všetko dôležité, čo ste dosiahli, vám už nebude môcť byť viac odobraté. Všetko o runách.
Runa Algiz

9. ALGIZ - OCHRANA:

Obetavosť sa vám vypláca. Poskytnite svojim blízkym ochranu - a budete chránení aj vy. Pomáhajte iným – a dostane sa pomoci aj vám. Nezištné konanie je pod „nebeskou“ ochranou, pod Božou ochranou. Egoistické konanie vám síce „podaruje“ krátkodobé úspechy, ale ako plán na dlhšiu dobu, určite zlyhá. Ideálny čas niečo nadobudnúť alebo dosiahnuť. Závisť a nepriazeň vám nič dobrého neprinesú. Všetko o runách.
Runa Eihwaz

10. EIHWAZ - OBRANA:

Majte sa na pozore pred útokmi. Môže byť, že budete napadnutý. Nenechajte sa tým vystrašiť: Máte silu úspešne sa brániť. Neprajnosť môžete využiť vo váš prospech tak, že ešte usilovnejšie budete nasledovať to, čo je pre vás dôležité. Aj keď sa vám niekedy zdá, že do budúcnosti máte zlé vyhliadky, nejde to s vami dole kopcom. Na vašej životnej ceste vás čaká úspech. Chce to len odvahu: Môžete sa presadiť, a to aj v prípade zdanlivo silnejších. Neprestávajte pozitívne myslieť a nemrhajte vašou energiou na deštruktívne plány! Všetko o runách.
Runa Ansuz

11. ANSUZ - MAJETOK:

Zažívame to stále znova: Materiálne veci sú pominuteľné. Táto runa poukazuje na nehmotný majetok a tým je autorita. S vašou autoritou môžete priaznivo zaujať vašich blízkych a nechať ich pracovať pre váš prospech. V medziľudských vzťahoch máte šťastie a môžete počítať s tým, že sa vám dostane veľkého uznania. V oblasti komunikácie ste takmer neporaziteľný. Nezneužívajte tento váš veľký dar, inak ho stratíte! Predsudky nemajú žiadnu existenciu. Môžete prejaviť odvahu a presadiť sa. Ako víťaž zostaňte múdry a ľudský. Všetko o runách.
Runa Wunjo

12. WUNJO - SVETLO:

Ak ste si vytiahli túto runu, bude vám darované svetlo: Dostanete až doposiaľ neporozumené a staré problémy budete vidieť v novom svetle. To, čo vás veľmi ťaží, už nebude predstavovať až taký hrozný problém. Veci sa menia – vo váš prospech, k lepšiemu. Pochybnosti sa odstraňujú. Všetko sa blíži k dobrému koncu. V tíme docielite obzvlášť veľké úspechy. Rodinné problémy, problémy s priateľmi a v úzkom kruhu kolegov sa dajú vyriešiť. Wunjo ohlasuje šťastie. Všetko o runách.
Runa Jera

13. JERA - JESEŇ:

V prírode existuje neustály kolobeh vzniku - bytia a zániku. Táto runa vám sľubuje úspech, ktorý ste si zaslúžili. Získali ste ho usilovnou prácou. Na "jeseň" budete zbierať bohatú úrodu. Dostane sa vám hojnosti. Ale opatrne: Nekonajte unáhlene! Trpezlivo počkajte, až pokiaľ skutočne nedozrie čas pre váš úspech. Stojí pred dverami. Na nemateriálnej úrovni znamená: S diplomatickou šikovnosťou a schopnosťou vcítiť sa do druhých vytvoríte medziľudskú harmóniu. Vzhľadom na jeseň, ste oveľa miernejší. Všetko o runách.
Runa Kenaz

14. KENAZ - JAR:

Hovorí sa, že na jar sa Amor vydáva na cesty. Ale „Jar“ lásky môže mať vždy svoju sezónu! Ak si vyberiete túto runu, vyzerá to pre vás pozitívne s láskou a vášňou. Do vášho života prichádzajú skutočne veľmi prudké časy vášne. Nestrácajte hlavu! Neriskujte, že by ste mohli stratiť všetko, čo máte radi a čo vám je také drahé. V širšom zmysle slova znamená táto runa dobrý čas pre obnovu. Nastal čas, kedy by ste mali popremýšľať o doterajšom priebehu vášho partnerstva. Teraz, môžete rozpoznať svoje chyby obzvlášť jasne a napraviť ich. To, čo dnes urobíte, môže zajtra zachrániť váš vzťah. Chce to len odvahu! Rozpoznajte zanedbania... nové šance využite premyslene! Skutočne sa vám to oplatí! Všetko o runách.
Runa Tyr

15. TYR - ENERGIA:

Vo vojnovom jazyku Germánov znamenala táto runa víťazstvo po tvrdom boji. Dnes už nebojujeme bezpodmienečne s mečom a kyjakom, ale ešte stále s tvrdými údermi. Víťazne sa presadíte, ale možno budete musieť priniesť aj nejakú tú obetu. Môže byť, že máte taký pocit, že bolo s vami zaobchádzané nespravodlivo. Nevzdorujte, práve naopak vystupujte odvážne. Zvíťazíte. Je veľmi dôležité, aby ste svoju energiu sústredili priamo na cieľ. Nerozptyľujte ju zbytočne! Využite vašu rozhodnosť, aby ste dosiahli svoj cieľ priamou cestou. Energiu k tomu máte. Všetko o runách.
Runa Berkana

16. BERKANA - ZNOVUZRODENIE:

Vaša nespokojnosť spočíva v tom, že niektoré veci vo vašom živote nie sú v poriadku. Stratili ste svoj stred, ale znova ho nájdete, keď si usporiadate odznova svoj život. Z chaosu vzniká poriadok, ktorý sa znova pretvára do chaosu. A z tohto neporiadku vo vašom živote začnite plánovať váš budúci život: Čo je pre vás dôležité? Čo by ste chceli v živote dosiahnuť? Začnite s tým už dnes: To, čo dnes zasejete, môžete zajtra zbierať. Tešte sa na to. Všetko o runách.
Runa Ehwaz

17. EHWAZ - POHYB:

Do vášho života prichádza pohyb. Bude zvestované niečo nové. Môže dôjsť k náhlym zmenám. Možno budete musieť náhle odcestovať. Ak sa nenecháte ničím prekvapiť, tak vaša budúcnosť sa bude uberať pozitívnym smerom. Teraz môžete dosiahnuť pokrok tak v súkromnom, ako aj v pracovnom živote. Dôležité je, aby ste si vážili spoľahlivosť a vernosť. Zažijete obdobie, v ktorom môžete stres a záťaž výborne zvládnuť. Pri všetkom eláne nesmiete prepadnúť hektike, inak bude viesť nervózny nepokoj k neúspechu, ktorému by bolo lepšie úplne predísť. Všetko o runách.
Runa Thurisaz

20. THURISAZ – STRATA KONANIA:

Pozor, ak si vytiahnete túto runu! Dostanete správu o budúcom nešťastí. Bude to niečo, ako keby brána do tmy bola otvorená. Zľaknete sa a stiahnete sa do svojho vnútra. To je rozumné. Ale nestrácajte v tejto fáze pevnú pôdu pod nohami. Uvedomíte si, že zlé správy otvárajú cestu pre nový začiatok. To, čo sa javí ako čierna budúcnosť, nemusí byť až také zlé. S pomocou rozvahy a sily prekonáte prekážky. Počúvajte svoje pocity. Možno sa vo vašom srdci prebúdza láska. Prekonajte falošnú ostýchavosť, ktorá vedie k unavujúcej strate rovnováhy. Všetko o runách.
Runa Dagaz

21. DAGAZ - PRELOM:

Radikálne zmeny sú možné. Buďte otvorený dôležitým správam. Váš život dostane silný, nový rozmer tým správnym smerom, bude to vo váš prospech. Stojíte na dôležitom životnom prelome. Možno učiníte úctihodné pokroky v zamestnaní alebo v súkromnom živote. Možno sa tento prelom odohráva viac na duchovnej úrovni: Získate skutočne dôležité nové poznatky. Niečo, čo ste už dávno začali sa môže vyriešiť k vašej spokojnosti. Všetko o runách.
Runa Sowela

25. SOWELA - SLNKO:

Základy sú optimálne postavené. Viete sa presadiť a máte úspech, v práci ako aj v súkromí, v materiálne či duchovne. Slnko vám dáva intenzívny pocit života, vitalitu a životnú silu. Ak ste si vytiahli runu Sowela, môžete sa pripraviť na nové, objasnené poznatky, predovšetkým o vašom skutočnom JA. Túžba po sebarealizácii je veľká. Chcete byť sám sebou, nechcete sa podriaďovať cudzím predstavám alebo nasledovať vám cudzie ciele len preto, že sľubujú úspech. Všetko o runách.

Máte ešte nejakú inú otázku? Opýtajte sa znovu!

Máte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie alebo neviete, čo by ste mali v súčasnej situácii robiť? Využite naše dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme vám!

Našli ste partnera svojich snov, no neviete sa s ním dať dokopy? Dohodnite si u nás nezáväznú konzultáciu.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © JohnBigl http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o vešteckú konzultáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a jasnosť!

Máš problém urobiť rozhodnutie? Nevieš, aký by mal byť Tvoj ďalší krok alebo aké následky bude mať Tvoje konanie? Pomôžeme Ti nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme Ťa sprevádzať v procese rozhodovania. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona