Boj medzi materiálnym a duchovným svetom

Boj medzi materiálnym a duchovným svetom

Mágia ako taká je len nájstroj, ako vidlička. S vidličkou sa môžem najesť alebo niekoho nakŕmiť. Ak zoberiem do ruky vidličku a dostatočnou silou a rýchlosťou ňou niekomu vypichnem oko, tak táto osoba zomrie. To je presne ten problém s nami a našimi vedomosťami. V našom vedeckom vývoji sme sa dostali na určitú križovatku, kde nie je problémom, že naša planéta umiera a ľudstvo bude pomaly, ale isto vyhladené. Mnohí ľudia sa to pokúšajú využiť. Chcel by som vysvetliť a objasniť hlboké súvislosti, ktoré sú s tým spojené. Ako pracujú negatívne sily a čo môžete urobiť pre to, aby ste boli chránení.

Biela mágia Logo

Čierna mágia

Táto ľudská civilizácia, ako ju poznáme teraz, sa zrodila pred 12 000 rokmi. Genetici už zistili, že ženské gény sú staršie, ako tie mužské. Keď sa pozeráte na vývoj embrya vidíte, že každé embryo sa vyvíja najskôr ako žena a až od určitého štádia sa začína meniť. Nie sme najvyššie, duchovné alebo najrozvinutejšie bytosti vo vesmíre. Naopak, v porovnaní s duchovnými bytosťami sme relatívne na nízkej úrovni. Existuje približne 100 biliónov planét, na ktorých existujú ľudské bytosti, s podobnými kultúrami ako u nás na Zemi. Oveľa menej ako 1% týchto civilizácií sa dokáže dostatočne duchovne rozvíjať bez toho, aby sa zničili! Väčšinou sa humanoidné spoločnosti zničia a my sa teraz nachádzame na tej istej križovatke, na ktorej môže stroskotať aj naša civilizácia. To znamená, že tieto atómové sily, ktoré máme k dispozícii bohato stačia na to, aby zničili všetok život na tejto planéte Zem. Naša slnečná sústava mala ešte jednu planétu, ktorá mala názov Phaetón. Bola väčšia ako Zem a v súčasnosti sa nachádza na mieste, kde predtým existovala táto planéta, len jeden pás asteroidov.

Čierna mágia

Foto © DjordjeZ https://www.istockphoto.com I pmalenky

Na tejto planéte Phaetón žili asi pred 60 000 rokmi bytosti podobné človeku, až kým sa táto civilizácia sama nezničila. Pričom bytosti žijúce na Phaetóne boli technicky oveľa vyvinutejšie ako sú ľudia na Zemi teraz!!! O tejto planéte existuje veľa legiend, ktoré sa bohužiaľ aj stali... Viac ako 7 miliárd obyvateľov planéty zomrelo v dôsledku jej zničenia. Táto planéta bola obývaná oveľa dlhšie ako Zem a spoločnosť bola technicky, ako aj duchovne oveľa vyspelejšia, a napriek tomu bola zničená. Sme súčasťou Boha, máme slobodnú vôľu a Boh rešpektuje našu voľbu. Je na nás, či zničíme ľudskú spoločnosť na Zemi alebo sa vyvinieme na duchovne vyššiu spoločnosť.

Pred 12 000 rokmi boli na planéte Zem vysoko vyvinuté civilizácie a aj tie boli zničené ľudskou hlúposťou (Atlantída a Lemúria). Môžeme vidieť, že na tejto Zemi sú do dnes znaky toho, že nás navštívili rôzne bytosti z iných planét alebo že predtým musela byť veda oveľa rozvinutejšia ako dnes na to, aby dokázali vytvoriť určité stavby. Napr. Ollantaytambo.

Každý z nás má dušu (božskú časť, čiastočku mimo času a priestoru) a preto sme duchovnými bytosťami. Zmyslom nášho života je vymaniť túto dušu z reinkarnačného cyklu a tak dosiahnuť osvietenie. Potom sa človek zrodí na túto Zem z čistej lásky, aby pomáhal ľuďom. Rozdiel je v tom, že normálni ľudia sú ako ľudia vo väzení a bódhisattvovia sú tí, ktorí majú kľúč od väzenia.

V každom z nás, ale aj mimo nás, existujú sily, ktoré považujeme za negatívne materiálne sily. Táto matéria v nás vyvoláva starosti, strach a cítime to vo svojom vnútri. Každý z nás má v sebe túto silu, ktorá pramení z hmoty a nazýva sa Kakodémon (negatívne myslenie). V každom z nás je aj Agathodémon, ktorý vychádza z moci našej pozitívnej ľudskosti a duše. (pozri časť 5 vnútorných hlasov)

Existujú sily, ktoré nazývame napr. Satan (Lucifer, Abraxas) spolu s Archontmi (vládcami sveta), ktoré sa nás snažia odkloniť od duchovnej cesty. Boj medzi zlom a dobrom prebieha už celé tisícročia. Prišli k nám už mnohé veľké duše, ako Krišna, Imhotep, Ježiš alebo Buddha, ktoré nás učili a zlepšili našu duchovnosť. Negatívni čierni mágovia sa nám snažia ublížiť, odvrátiť nás od duchovnej cesty alebo nás zabiť, napr. keď tieto sily nechali ukrižovať Ježiša. Ak sa im nepodarí zabiť veľkých majstrov alebo eliminovať ich nasledovníkov, tak sa tieto sily zakaždým pokúšajú "prepašovať" svojich vlastných ľudí do radov týchto veľkých duší a vytvoriť tak organizované náboženstvo. To znamená, že to, čo nás učil Ježiš a kresťanstvo, sú dve odlišné veci. Kresťanstvo slúži vlastne týmto negatívnym silám. Mohamed bol človek, ktorý dosiahol veľké osvietenie. Moslimská viera tak, ako ju dnes kážu fundamentalisti, je negatívna. Aby sme to správne pochopili, v každej svätej knihe, ako je Korán alebo Biblia nájdeme veľa pravdy, ale táto pravda je vždy skreslená aj negatívnymi silami, ktoré sa neskôr dostali k moci. V tom zmysle, že iba tí, ktorí patria do ich klubu, pôjdu do neba. Človek by sa mal riadiť iba určitými príkazmi, ktoré pochádzajú od neduchovných osobností. Netreba iba slepo poslúchať, ale vytvoriť si vlastný názor a hlavne sa riadiť svojím vlastným svedomím. Hovorí sa, že reinkarnácia neexistuje. Že existuje len jeden život a po smrti nie je nič. Ak tomu ľudia veria, tak sú vďaka strachu poddajnejší a negatívne ovplyvnení. Týchto ľudí je potom možné využívať a ovládať ich prostredníctvom strachu! Preto nájdeme v mnohých sektách a náboženstvách veľa pravdy, ale aj veľa neprávd. Mnohé z týchto negatívnych síl existujú dnes v politike a spôsobujú rôzne krízy. Zvyšovanie cien vo všetkých oblastiach a samozrejme vojny. Pokiaľ ide o vojny, tak sa jedná vždy o rovnaké vzorce. Strany sa navzájom hecujú, provokujú a každá strana jasne deklaruje, že práve ona má pravdu a ostatní sa mýlia.

Biela mágia Logo

Vojna v mene demokracie

Pozrite sa na vojny, ktoré vedú USA. V mene demokracie (DémonKracie!) vyhasnú ľudské životy a človek s tým nemôže nič urobiť. Kedysi to bolo tiež tak, že vedúce sily na oboch stranách boli v rukách čiernych mágov. Pozrime sa na druhú svetovú vojnu, kde Hitler, ako aj Stalin boli použití skupinou čiernych mágov, ako šachové figúrky. Keď si Hitler a Stalin uvedomili, že boli len šachovými figúrkami tejto skupiny čiernych mágov, stretli sa a podpísali tajné dokumenty, kde bolo napísané, že si budú navzájom pomáhať. Chceli hľadať Svätý grál a Šambalu, pretože len to im mohlo pomôcť vyslobodiť sa z rúk čiernych mágov. To vysvetľuje aj to, prečo Hitler a Stalin zabili toľko ľudí vo svojej bezprostrednej blízkosti, potom čo si obaja uvedomili, že boli len šachovými figúrkami. Ak teda sledujete príbeh diktátora zabíjajúceho ľudí okolo seba, môžete na základe toho predpokladať, že pochopil, kto sú ľudia, ktorí stoja za ním a zúfalo sa snažia oslobodiť sa, ale nedarí sa im to! Pravé oslobodenie je vždy len duchovné. Hitler bol donútený zaútočiť na Stalina a týmto silám bolo jedno, kto vyhral. Hitlera ohrozoval „muž v zelených rukaviciach", člen tajnej spoločnosti Zelený drak a preto začal vojnu s Ruskom. Samozrejme dúfal v to, že vyhrá. Čierni mágovia na celom tomto príbehu zarobili veľa peňazí. Tí istí ľudia dodávali obom stranám muníciu ako aj výzbroj a urobili si z toho veľký biznis. Vždy sa nejakej skupine vsugeruje, že práve ona je vyvolená.

Čierna mágia Satan

Foto © breakermaximus https://www.istockphoto.com I pmalenky

Hitler hlásal aj nemeckému ľudu, že sú vyvolení, a preto musia bojovať proti ostatným. To platí aj pre izraelské alebo moslimské územie alebo dnešnú Ameriku. Vždy sa hovorí, že my Američania sme výnimoční a musíme šíriť demokraciu... ale skutočné oslobodenie je vždy duchovné. To znamená, keď človek odhodí svoju materiálnu podstatu, nebojí sa smrti, pochopil, že neexistuje žiadna smrť a skutočným oslobodením je nirvána. To znamená vyjsť z reinkarnačného cyklu a stať sa bódhisattvom.

Mnohí ľudia si myslia, že je v poriadku, keď nič nerobia, ale nie je dobré nechať priestor negativite. Každý sa môže pýtať, čo mám robiť a odpoveď na to je veľmi jednoduchá. Vykúp svoju dušu, slúž duchovnému, ktoré je v tebe. Urob správnu voľbu pre spiritualitu, lásku, múdrosť a radosť. Všetci sme jedno a musíme sa o seba navzájom postarať. Musíme sa duchovne rozvíjať, to znamená, že môžete napr. meditovať, modliť sa, venovať sa štúdiu svätých písiem. Okrem toho študovať aj vedecké výskumy všetkých oblastí, všetkých kultúr, pretože všade je ukrytý kus pravdy.  

Iba hlúpi, nevzdelaní ľudia sú ľahko ovládateľní negatívnymi silami.

Negatívne sily sa v súčasnosti pokúšajú cezurovať a manipulovať internet tak, aby ľudia nemohli získať prístup k určitým informáciám. Títo ľudia sa tiež pokúsia vyvolať 3. svetovú vojnu.

Táto vojna je naplánovaná na rok 2025, pričom tento rok môže byť ešte stále posunutý. Táto svetová vojna vypukne, ak ľudia nebudú dovtedy dosť duchovní. Každý jednotlivec musí preto pracovať sám na sebe a starať sa o svoju vlastnú spiritualitu. Spiritualitu v tomto zmysle: Ja som večná duša, prechádzam z jedného života do druhého. Snažím sa chrániť zvieratá, prírodu a skrotiť negatívny materializmus, ktorý je vo mne. Snažím sa skrotiť moje strachy, moje negatívne myšlienky a moje pochybnosti. Neustále uverejňujeme knihy, o ktorých si myslíme, že môžu ľuďom pomôcť.

Môžete si samozrejme prečítať aj ďalšie knihy. Ide len o to, aby sme pochopili, že najskôr tu bol božský Duch a až potom skrze tohto Ducha a energie vznikla hmota. Smrť neexistuje! Hmota musí zomrieť, ale my prechádzame z jedného života do druhého a len prostredníctvom nevedomosti nás môžu ovládať čierni mágovia. Pokúšajú sa získať svetovú moc. Pokúsia sa o to na každej úrovni, preto musíte byť opatrní a využívať svoj čas. Každý deň meditujte, modlite sa a čítajte rôzne duchovné knihy. Ak neviete, s ktorou knihou by ste mali začať, tak môžete začať s knihou Sensei zo Šambaly - 1. časť alebo knihou AllatRa. Tieto knihy sú k dispozícii zadarmo. Je to tam veľmi dobre vysvetlené a myslím si, že pomôže každému. Samozrejme odporúčame aj našu knihu Láska & osvietenie: Mágia ako životný štýl (zatiaľ dostupná v nemeckom jazyku, na slovenskej verzii pracujeme :-)).

Satan, Ahriman (Seth, Abraxas)

Satan, Seth a Abraxas. Každý z nás má dušu, časť antihmoty alebo Boha v sebe samom a táto časť antihmoty alebo Boha v nás dáva hmote život. Satan je zákon hmoty, zákon príťažlivosti, vzájomného priťahovania sa, ktorý možno napríklad na samotnej materiálnej úrovni cítiť aj ako gravitáciu. Naša telo je náš dopravný prostriedok, náš nástroj, prostredníctvom ktorého môžeme spoznávať tento svet a prostredníctvom ktorého sa môžeme ďalej rozvíjať. To znamená, spoznať naše božské Ja. Máme na výber medzi dobrom a zlom, medzi materiálnym a duchovným. Samozrejme, že dobro nie je vždy také ľahké popísať, rovnako ako ani zlo. Veci tiež nie sú čiernobiele, lebo skutočné majstrovstvo spočíva v tom, že vieme, čo by sme mali v akom čase a na ktorom mieste použiť tak, aby to bolo pozitívne. Napríklad hadí jed: ak viete, pri ktorých chorobách, v akom množstve a na ktorých miestach je možné ho použiť, môže mať aj hadí jed liečivý účinok. A presne to je majstrovstvo. Naopak napr. med. Keď ho užijete príliš veľa, tak to môže pri určitých predispozíciách viesť k alergickej reakcii, a tým aj k smrti.

Ako v nás pracuje Satan, Seth a Abraxas alebo aj systém (matrix)? Ľudia veľmi často hovoria, že to sú moje myšlienky. Niečo také ako „moje myšlienky" neexistuje. Okolo nás sú štyri elementy a štyri bytosti, ktoré v nás vyvolávajú štyri rôzne druhy myšlienok. Podrobne sme sa tomu venovali v článku Päť vnútorných hlasov. Ide o to, akú reakciu, myšlienku alebo pocit si vyberieme a čo s tým urobíme.

Negatívne alebo materiálne sily hľadajú aj subtílnejší spôsob, ako nás preskúšať alebo nás vyviesť z rovnováhy. Každý si už pravdepodobne všimol, že k nám väčšinou prichádzajú negatívne myšlienky. Napríklad „Nestojím za nič“, „Nedokážem to“, „Je to príliš ťažké“, Nemôžem to nijako ovplyvniť“, „To je pre mňa príliš veľa“, „Nie som dosť pekný/á“, „Nemám dosť šťastia“, „Nie som bohatý/á, nemám svaly, …“ alebo myšlienky, že niekto iný nám chce niečo zlé, alebo že ľudia okolo nás z iných národov sú z našimi nepriateľmi.

Iní sú iní, ale to ešte neznamená, že sú horší. Každá snehová vločka je iná, ale neznamená to, že jedna snehová vločka je lepšia ako druhá. A presne to by sme sa mali naučiť rešpektovať. Každý je aj osobným stelesnením Božskej lásky a každý môže túto Božskú lásku vyjadrovať iným spôsobom. Niektorí písaním kníh, iní hudbou, ďalší prácou pre starších ľudí alebo čímkoľvek iným. Každý má svoju cestu, čo je pre neho dobré. Len myšlienky nášho materiálneho Ja, ako aj tejto satanskej bytosti, Setha, Abraxasa sú vždy negatívne, čo ešte neznamená, že by sme tieto negatívne vnuknutia mali aj nasledovať. Sú tu, aby nás urobili silnejšími, rovnako ako aj vírusy, ktoré môžu skutočne posilniť náš imunitný systém. Nesmieme sa uspokojiť (byť nečinný, neurobiť pozitívnu zmenu...) s naším osudom. Musíme sa jednoducho pokúsiť vyberať si také myšlienky, údaje, ktoré sú pozitívne pre nás, ako aj pre ostatných. Čím viac toho vieme o nás a o svete, tým lepšie sme vyzbrojení proti útokom Satana, Setha a Abraxasa.

Kanduk (energetický upír)

Ďalej existuje ešte aj kruh zlatých klobúkov, sú to takpovediac energetickí upíri, ktorí sa nazývajú aj kandukovia. Existujú bieli mágovia, nazývaní Geliari ktorí majú svojho veliteľa menom Etymón. To znamená, že tento Geliar má najviac skúseností a má pod sebou 12 Geliarov. Tým sa vytvára kruh sily. Úlohou Geliarov je chrániť ľudí pred čiernymi mágmi alebo aj pred kandukmi, a to vytvorením energetickej ochrannej steny, aby sa ľudia mohli slobodne rozvíjať a mohli sa slobodne rozhodnúť, či chcú byť materialistickí alebo duchovní.

Kanduk ako energetický upír môže človeku odčerpávať energiu (pránu). Robí to tak, že do nás zasadí semienka negatívnych strachov, predstáv alebo negatívnych energií. Netrénovaný človek to prijíma ako svoju vlastnú predstavu, energiu alebo strach. V tom momente sa na neho môže kanduk alebo jeho podriadený lemboj energeticky napojiť, a tak ho pripraviť o energiu. Geliari a Etymóni sa snažia na tejto neviditeľnej úrovni postaviť ochrannú stenu, aby sa ľudia mohli slobodne rozhodnúť a neprišli o energiu.

Momentálny problém spočíva v tom, že v súčasnosti existuje oveľa viac kandukov a lembojov, ako Geliarov a Etymónov. Pred 100 rokmi bola situácia ešte horšia, bolo príliš málo ľudí, ktorí boli ochotní zasvätiť svoj život službe Bohu. V dôsledku toho poslední Geliari zanikli. Rád Geliarov bol obnovený len pred 20 rokmi. V súčasnej dobe existuje len niekoľko Geliarov, ktorí stoja proti armáde viac ako 10 000 kandukov a čiernych mágov...

Keďže u kandukov a lembojov ide o akumulovanie energie, snažia sa to užívať si v desiatich životoch, ktoré majú a v ktorých sa môžu vedome inkarnovať. Pritom ubližujú stále viac a viac ľuďom. Ľudia si veľmi často berú svoj život z nevysvetliteľných dôvodov. Napríklad deti a mladí ľudia vyskočia z okna, ľahnú si pod vlak atď., aby neušli pred istou smrťou. Zvyčajne za tým stoja takýto kandukovia a lembojovia, ktorí vnútorne a energeticky vedú ľudí k smrti, aby sa potom obohatili o ich energiu (pránu). V súčasnosti existuje viac ako 10 000 kandukov, ktorí nás stoja ročne viac ako 100 ľudských životov na jedného kanduka. Stále viac sa to pozorovalo aj v cirkevných kruhoch a tiež sa uvádza, že deti a dospievajúci boli týraní alebo zneužívaní.

Je to práca čiernych mágov, ktorí aj týmto spôsobom doslova nasávajú ich energiu, aby ju mohli využívať na svoje vlastné egoistické ciele a účely. Biely mág akumuluje energiu vždy v pozitívnom zmysle, musí mať pod kontrolou svoje myšlienky a pocity. Čo ešte neznamená, že nemôže mať negatívne myšlienky, len ich včas spozoruje a môže ich zastaviť, prerušiť alebo prepólovať, pretransformovať.

* Viac o kandukoch a geliaroch: Anastasia Novych. Ezoosmóza.
* Viac o deviatom kruhu Satana
* Viac o Ahrimanovi, Satanovi a Archontoch

9. kruh

9 kruh je elitná organizácia, ktorá praktizuje čiernu mágiu, aby zostala pri moci. Do tohto 9. kruhu patria politici, milionári a známe hviezdy. Títo ľudia vykonávajú čierno-magické rituály, pri ktorých zneužívajú a zabíjajú deti a potom ich jedia.

Znásilňujú tehotné ženy a vytrhávajú nenarodené deti z matkinho lona, aby ich zjedli, práve preto, aby získali túto jemnú energiu a silu. Títo ľudia zapredali svoje duše diablovi kvôli tomu, aby boli úspešní a patrili k elite.

Tento 9. kruh je veľmi krutým spolkom ľudí, ktorí patria k vrcholu elity, ako napríklad: cirkevní hodnostári, príslušníci kráľovských rodín alebo politiky a mnohí ďalší. Je ich stále viac a viac. Stále viac a častejšie sa zistilo, že práve títo ľudia sú zapojení do tohto kruhu. Obete alebo ľudia, ktorí im boli v pätách, boli zabití a zničení.

Veci idú dopredu veľmi pomaly, len nedávno tlač opäť informovala o tom, že príslušníci cirkvi, ktorí sa podieľali na týchto veciach, neboli doteraz potrestaní alebo prenasledovaní. Nižšie uvediem ešte niekoľko ďalších linkov, kde nájdete ohľadom toho bližšie informácie.

Nejde tu tak ani o obviňovanie nejakých ľudí, ale ide jednoducho o to, že len títo ľudia môžu mať moc, pretože sme našu moc odovzdali do rúk politikov a iných štruktúr. Musíme vziať svoju moc opäť do svojich vlastných rúk, to znamená nečakať, že nám pomôžu politici alebo niekto iný.

Musíme pomôcť sami sebe a ostatným, vytvárať si svoje vlastné kruhy, kde sa ľudia navzájom podporujú a kde je ľudskosť vždy na prvom mieste. Iba v spoločnosti, v ktorej sa všetko zverejňuje, nielen jednotlivcami, na čo sa tieto peniaze používajú, ale najmä politici a veľké organizácie musia mať zverejnené svoje účty. Aby ste vedeli, na čo sa peniaze používajú. Nie je možné, že bežný človek napríklad zabudne zaplatiť 10 EUR daňovému úradu a dostane hneď pokutu, a keď banky presúvajú miliardy sem a tam, nič sa nestane a nikto nebude potrestaný. A to je niečo, čo my ľudia alebo občania už jednoducho nemôžeme a nesmieme viac akceptovať.

Nejde o to, aby sme vyšli do ulíc, ale aby sme prevzali osobnú zodpovednosť za svoju vlastnú spiritualitu a za svoj život a stali sme sa človekom s veľkým Č. Aby sme pomáhali druhým, pretože keď sme človekom s veľkým Č, staráme sa o svoju vlastnú spiritualitu a pomáhame iným ľuďom, tento svet sa stáva lepším a lepším.


Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a vedomie.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a ochranu!

Máš pocit, akoby nad Tvojím životom visela kliatba? Cítiš, akoby Ťa premohli zlé sily alebo negatívne energie? Vieme Ťa týchto negatívnych síl a čiernej mágie zbaviť. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona