Rituály & Obrady

Mágia úspechu: Amulet na nájdenie práce

Ako prinášať šťastie

Biela mágia: Amulet na nájdenie zamestnaniaAmulet na nájdenie zamestnania
Cieľ:
Niekedy sa stáva, že nech robíte čo robíte nedarí sa vám získať zodpovedajúce zamestnanie. Beháte od pohovoru k pohovoru a všade počujete rovnakú odpoveď: “Je nám ľúto.“ Prácu však nutne potrebujete. Toto kúzlo je teda pre tých, čo práve hľadajú dobre platené zamestnanie a nemôžu ho nájsť.

Čo potrebujete k rituálu:
Pergamenový papier alebo papier na pečenie, zelenú fixku, 1 zelenú sviečku, zápalky alebo zapaľovač, zelenú stužku.

Kúzlo sa vykonáva nasledovne:
Najvhodnejší čas na rituál: Aby rituál ku vám pritiahol tú najlepšiu prácu, robte ho vždy pri pribúdajúcom Mesiaci. Najlepší deň pre toto zaklínadlo je streda (deň dohôd/oznámení a planéty Merkúr). Ideálna doba je nov Mesiaca.

Postup rituálu:
Na rituálový papier urobíte zelenou fixkou (všetko budete robiť zelenou fixkou) 2 veľké kruhy – 1 väčší a 1 menší. Medzi tie dva kruhy (do medzikružia) napíšete presnú formuláciu toho, čo chcete:

„Ďakujem Ti Všemocný Bože, že (meno), narodený/á (...) dostane prácu, v ktorej bude mať dosť peňazí, v ktorej bude mať možnosť ďalšieho rozvoja, ktorú bude robiť rád/rada a s láskou a s ktorou bude spokojný/á.“

Predloha: Amulet
Okolo kruhov nakreslíte vľavo hore a vpravo dole malú päťcípu hviezdu v kruhu, vpravo hore a vľavo dole nakreslíte symbol Dávidovej hviezdy. Napíšete mená: Adonay, Eloym, Michael a Gabriel (viď predloha). Do kruhu nakreslíte aj svoje znamenie podľa zverokruhu. Do stredu kruhu urobíte ešte neskôr jedinečný znak.

Na začiatku rituálu vytvorte okolo seba ochranný kruh v smere hodinových ručičiek, privolajte strážcov štyroch svetových strán a archanjelov. Začnite na východe - otočíte sa týmto smerom, zavolajte archanjela Rafaela a vítajte element Vzduchu. Môžete tiež povedať: “Sila Východu volám ťa a pozdravujem ťa v mojom kruhu“. Potom sa presuňte v smere hodinových ručičiek - otočte sa na juh, zavolajte archanjela Michaela a vítajte element Ohňa. Povedzte: „Sila Juhu volám ťa a pozdravujem ťa v mojom kruhu“. Pokračujte na západe - otočte sa týmto smerom, zavolajte archanjela Gabriela a vítajte element Vody. Povedzte: „Element Vody volám ťa a pozdravujem ťa v mojom kruhu“. Nakoniec sa otočte na sever, zavolajte archanjela Uriela a vítajte element Zeme. Povedzte: „Sila Zeme volám ťa a pozdravujem ťa v mojom kruhu“.

Zapáľte zelenú sviečku (ako aj všetky ostatné) a povedzte si príslušné mantry: “NOME TEN BUSCHIDO TISCHAMI" - 3 x, "NAMASTE JEREMIAS" - 3 x a "NAMASTE ABRAHÁM" - 3 x. Tým zavoláte troch duchovných majstrov, ktorí vás sprevádzajú a pomáhajú vám pri rituáli.

Ďalší postup pri rituáli:
Meditujte a vizualizujte si okolo seba biele svetlo. Napíšte si na čistý papier pred seba ešte raz vetu, ktorú ste napísali okolo kruhov, meditujte nad touto vetou a hľadajte v nej 5 (alebo 3 - 4) písmen. Musíte meditovať tak dlho, pokiaľ tieto písmená nenájdete. Budete prosiť Buschida, aby vám ukázal tie správne písmená. Celý čas sa sústredíte len na to, aby ste vybrali tie správne písmená. Z týchto 5 písmen urobíte potom niečo ako znak a nakreslíte ho do stredu kruhu. Najskôr si ho nakreslíte párkrát na čistý papier a až potom, keď s ním budete spokojný, tak ho nakreslíte do stredu kruhu pekne veľký. Do stredu kruhu tam, kde nakreslíte znak, urobíte aj krížik svojou vlastnou krvou.

Rituálový papier sa potom 5 x zloží, previaže sa zelenou stužkou a urobí sa na nej 7 uzlíkov.

Ukončenie rituálu:
Na konci rituálu sa rozlúčte s Abrahámom, Jeremiasom, Buschidom a poďakujte sa im za pomoc pri rituáli. Potom sa rozlúčte s elementmi a archanjelmi tiež v opačnom poradí. Začnite na severe a poďakujte sa archanjelovi Urielovi, povedzte: “Ďakujem ti za tvoju pomoc a prítomnosť“, rozlúčte sa s elementom Zeme: „Element Zeme lúčim sa s tebou a ďakujem ti za tvoju pomoc pri tomto rituály“. To isté urobte aj na západe, na juhu a na východe. Nakoniec zrušte magický kruh opačným smerom ako ste ho vytvárali. Potom zabudnite na rituál a nechajte konať vyššiu moc. Skúste sa zamerať na niečo celkom iné a čakajte na výsledok.

Amulet potom nechajte na oltári pri zelenej sviečke (to znamená, že budete mať 1 zelenú sviečku len na to). Vždy, keď budete meditovať, zapálite aj túto zelenú sviečku a vždy po meditácii krátko poviete aj tú vetu, ktorá je na ňom napísaná (chytíte ten papierik do rúk a poviete tú vetu). Toto nabíjanie budete robiť minimálne 14 dní – od novu po spln Mesiaca. Kedy je nov a spln Mesiaca nájdete v našom lunárnom kalendári.

Po 14 dňoch noste amulet stále so sebou tak dlho, pokiaľ sa vám nesplní to, čo chcete.

Foto © Pixelot - Fotolia.com I pmalenky I Pavol Malenký I Monika Slivová